Przerwa świąteczna

Przerwa 22.12.2017r. - 02.01.2018r.

Ważna informacja!

W trosce o bezpieczeństwo tancerzy, rodziców, kursantów oraz pracowników Szkoły Tańca" Zamek "Aneta i Łukasz Pawlak, a także w celu zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa (COVID-19), począwszy od dnia dzisiejszego 11.03.2020 r. do odwołania (!!) wszystkie zajęcia grupowe zostają ODWOŁANE.

Czytaj więcej...

Ważna informacja!

Wakacyjne nabory na zajęcia Latino Solo dla Pań

Zapraszamy serdecznie na zajęcia Latino Solo, na których zapoznają się Panie ze wszystkimi tańcami latynoamerykańskimi. Specjalną niespodzianką na zajęciach będzie m.in. nauka tańca z wachlarzami i burleque oraz wiele innych tańców.Zapraszamy serdecznie na zajęcia Latino Solo, na których zapoznają się Panie ze wszystkimi tańcami latynoamerykańskimi. Specjalną niespodzianką na zajęciach będzie m.in. nauka tańca z wachlarzami i burleque oraz wiele innych tańców.

Czytaj więcej...

Szukam Partnera/Partnerki

Paulina Kucharska

22 lata, wzrost 170 cm, klasa taneczna "S" Latin, "S" Standard.

Finalistka Mistrzostw Polski w 10 tańcach, Polish Cup w 10 tańcach, Grand Prix Polski i kategorii Open. Pracowita, ambitna, zdeterminowana, z ogromnym poczuciem humoru. Poszukuje partnera do 10 tańców, ale jest również chętna do pracy nad jednym stylem. 

Szukam Partnera/Partnerki