Przerwa świąteczna

Przerwa 22.12.2017r. - 02.01.2018r.

Kurs tańca UŻYTKOWEGO z elementami tańca towarzyskiego!

Zapraszamy Was na nową odsłonę naszych kursów! Kurs tańca UŻYTKOWEGO z elementami tańca towarzyskiego!

Dla kogo jest kurs?

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich par - w każdym wieku - które pragną nauczyć się swobodnego tańca w parze - w rytmach, które aktualnie królują na parkiecie i niezależnie od tego czy będzie to wesele, bal czy inna impreza - chcą świetnie się bawić i błyszczeć! W związku z tym, że sezon ślubny ruszył - to kurs jest idealny również dla nowożeńców, którzy za moment staną na swojej sali weselnej a niezbyt dobrze czują się na parkiecie - bądź chcą się przygotować do pierwszego tańca.

Jak będą wyglądać zajęcia?

Na kursie skupimy się przede wszystkim na prowadzeniu i rytmie. Pokażemy Wam jak partner powinien pewnie prowadzić partnerkę oraz dostosować prowadzenie do rodzaju utworu. Nauczymy Was prostych choreografii, bo w końcu taniec użytkowy to prostota, ciekawe obroty i figury, które wyglądają zjawiskowo!

Jakie tańce będą na zajęciach?

Zacznijmy od tego, że kurs jest tworzony dla Was ale też przez Was samych! Na zajęciach będziemy uczyć się: disco samby, disco dance, jive’a użytkowego, foxtrot’a użytkowego, chachacha, ale także uniwersalnego tańca „2 na 1” lub walca wiedeńskiego. Ale spokojnie - wspólnie ustalimy na czym dokładnie skupimy się na zajęciach!

Ile będzie trwać kurs?

Kurs będzie trwać 8 tygodni - 2 miesiące. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu - o tej samej porze dnia.
Czwartki - w godz.: 19:30 - 20:45 - (75 min) - zastrzegamy sobie prawo do zmian - ale wszystko uzgadniamy z grupą
Start 12 maja!

Jaki jest koszt kursu?

Koszt to 230 zł od osoby.

Honorujemy karty:

  • MultiSport Plus
  • MultiSport Student
Jak się zapisać?

tel. 513 082 224
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.