Przerwa świąteczna

Przerwa 22.12.2017r. - 02.01.2018r.

NAJWIĘKSZE SUKCESY PODOPIECZNYCH NASZEJ SZKOŁY TAŃCA

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WILANÓW - WARSZAWA

20.12.2020

Hanna Tryka i Leon Pawlak

1 miejsce w kat. wiek. 8-9 Open

Nel Drozd i Miłosz Smagowski

3 miejsce w kat. wiek. 8-9 Open

47 PUCHAR WIECZYSTEGO - KRAKÓW

12-13.12.2020

Izabela Kuranc i Błażej Molas

S - KLASA!!! - kat. wiek. 16+ - ST - 9 miejsce
16 miejsce w kat. wiek. 16-18 Open Standard

Natalia Szymczak i Tymoteusz Palak

5 miejsce w kat. wiek. 16-18 Open Standard

 

Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych - Sierpc

6.12.2020

Julia Suryś i Mateusz Tajak 
II VICE MISTRZOWIE POLSKI- Dorośli ST

V Festiwal Tańca Latino CUP Żabno 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś - ŻABNO

5.12.2020

Kacper Końko i Alicja Bombolewska
4 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa D w LA --> przeklasyfikowanie do klasy C 

Hubert Szor i Amelia Wicińska
4 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa C w LA 

Paweł Pieklak i Nikola Augustyniak
5 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa C w LA 

Kamil Miotła i Ewa Trafalska 
6 miejsce w kat. wiek. 12-13, klasa E w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich

OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc - Bełżyce 2020 Otwarty Okręgowy Turniej klasyfikacyjny w kl. G, F, E

29.11.2020

Paweł Pieklak i Nikola Augustyniak
1 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa C w LA

Hubert Szor i Amelia Wicińska
2 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa C w LA

Błażej Molas i Izabela Kuranc
2 miejsce w kat. wiek. 16+, klasa A w ST

Konrad Skrzypek i Małgorzata Woch
2 miejsce w kat. wiek. 12-13, klasa D w ST -> przeklasyfikowanie do  klasy C!
4 miejsce w kat. wiek. 12-13, klasa D w LA -> przeklasyfikowanie do klasy C!

Przemysław Woch i Zuzanna Siekierda
2 miejsce w kat. wiek. 10-11, klasa F w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich -> przeklasyfikowanie do klasy E!

Mieszko Wiertel i Oliwia Mianowana
3 miejsce w kat. wiek. 10-11, klasa F w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich -> przeklasyfikowanie do klasy E!

Maksymilian Furtak i Gabriela Gałan
8 miejsce w kat. wiek. 10-11, klasa F w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich 

Kacper Końko i Alicja Bombolewska
4 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa D w LA

Kornel Skoczylas i Wiktoria Sochaczewska
9 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa D w ST

Dariusz Grzegorczyk i Patrycja Rusinek
2 miejsce w kat. wiek. 16+, klasa E w ST -> przeklasyfikowanie do klasy D
8 miejsce w kat. wiek. 16+, klasa E w LA

Adam Chajkowski i Kalina Poziemska
4 miejsce w kat. wiek. 12-13, klasa F w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich 

Kamil Miotła i Ewa Trafalska
7 miejsce w kat. wiek. 12-13, klasa D w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich

Mistrzostwa Polski w 10 tańcach - Bełżyce

28.11.2020

Paweł Pieklak i Nikola Augustyniak
13 miejsce w kat. wiek 14-15 MP

Hubert Szor i Amelia Wicińska 
20 miejsce w kat. wiek. 14-15 MP

 

MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF - ŁOMIANKI

22.11.2020

Paweł Pieklak i Nikola Augustyniak
1 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa C w ST -> przeklasyfikowanie do klasy B!
4 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa C w LA!

Hubert Szor i Amelia Wicińska
2 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa C w ST -> przeklasyfikowanie do klasy B!
5 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa C w LA!

Kacper Końko i Alicja Bombolewska
4 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa D w St -> przeklasyfikowanie do klasy C!
6 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa D w LA!

Oliwier Mucha i Kamila Tyc
2 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa E w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich -> przeklasyfikowanie do klasy D!

Krystian Augustyniak i Marta Ujma
1 miejsce w kat. wiek. 10-11, klasa F w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich -> przeklasyfikowanie do klasy E!

Kornel Skoczylas i Wiktoria Sochaczewska
9 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa D w ST!

Przemysław Woch i Zuzanna Siekierda
7 miejsce w kat. wiek. 10-11, klasa F w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich!

Maksymilian Furtak i Gabriela Gałan
8 miejsce w kat. wiek. 10-11, klasa F w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich!

OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO - ŁOMIANKI

21.11.2020

Tymoteusz Palak i Natalia Szymczak
1 miejsce w 16-18 Open Standard

OTTT USKRZYDLONE - OTWARTY OKRĘGOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W KLASACH H, G, F, E - KRAKÓW

15.11.2020

Paweł Pieklak i Nikola Augustyniak
1 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa C w ST
7 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa C w LA

Hubert Szor i Amelia Wicińska
2 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa C w ST
3 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa C w LA

CAE CHALLENGE CUP SENIOR Z KAT. MŁODZIEŻOWYMI - KRAKÓW

14.11.2020

Dominik Jakubowski i Alicja Bańcerowska 
3 miejsce w kat. wiek. 16+, klasa D w ST -> przeklasyfikowanie do klasy C

II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO "O ZŁOTE JABŁKO" POD PATRONATEM STAROSTY GRÓJECKIEGO - WARKA

8.11.2020

Dominik Jakubowski i Alicja Bańcerowska
1 miejsce w kat. wiek. 16+, klasa E w LA -> przeklasyfikowanie do klasy D
3 miejsce w kat. wiek. 16+, klasa D w ST

Leon Pawlak i Hanna Tryka
1 miejsce w kat. wiek. 8-9 OPEN w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich

Krystian Augustyniak i Marta Ujma
2 miejsce w kat. wiek. 10-11, klasa F w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich

Przemysław Woch i Zuzanna Siekierda 
6 miejsce w kat. wiek. 10-11 lat, klasa F w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich Mieszko Wiertel i Oliwia Mianowana 
8 miejsce w kat. wiek. 10-11 lat, klasa F w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich

Kacper Końko i Alicja Bombolewska
1 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa D w ST
1 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa D w LA

Oliwier Mucha i Kamila Tyc
1 miejsce w kat. wiek 14-15, klasa E w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich

Paweł Pieklak i Nikola Augustyniak
1 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa C w ST
4 miejsce w kat. wiek. 14-15, klasa C w LA

Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich - Konin

7.11.2020r.

Grzegorz Zmokły i Magdalena Abramowicz
VICE Mistrzowie Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich - Dorośli LA

Mistrzostwa Polski Standard - Zabrze

24.10.2020r.

Tymoteusz Palak i Natalia Szymczak
4 miejsce - 16-18 Młodzież - Mistrzostwa Polski

Hubert Szor i Amelia Wicińska
16 miejsce - 14-15 Juniorzy - Mistrzostwa Polski

OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego - Będzin

18.10.2020r.

Hubert Szor i Amelia Wicińska
2 miejsce w kat. 14-15, klasa C w LA
3 miejsce w kat. 14-15, klasa C w ST

 

Grand Prix Polski PTT - Ożarów Mazowiecki

10.10.2020 r. 

Tymoteusz Palak i Natalia Szymczak
2 miejsce w kat. 16-18 Open ST Grand Prix Polski

Błażej Molas i Izabela Kuranc
10 miejsce w kat. 16-18 Open ST Grand Prix Polski

Puchar Klas A, B i C - Brzostek

4.10.2020 r.

Michał Stępień i Klaudia Skrzypek

2 miejsce w kat. 16+, klasa B w ST -> przeklasyfikowanie do klasy A

6 miejsce w kat. 16+, klasa C w LA -> przeklasyfikowanie do klasy B

OTTT, ATTT oraz Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego

26-27.09.2020r.

Pawlak Leon i Tryka Hanna - 2 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego do 9 lat
Smagowski Miłosz i Drozd Nel - 2 miejsce w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich do lat 9 oraz 6 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego do 9 lat
Skrzypek Konrad i Woch Małgorzata - 2 miejsce w LA i 3 miejsce w ST w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 12-13 lat
Palak Tymoteusz i Szymczak Natalia - 2 miejsce w ST w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 16-18 lat oraz 2 miejsce w ST w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 16-20 lat
Stępień Michał i Skrzypek Klaudia - 3 miejsce w ST w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 16-18 lat oraz 3 miejsce w ST w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 16-20 lat
Molas Błażej i Kuranc Izabela - 4 miejsce w ST i 5 w LA w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 16-18 lat oraz 4 miejsce w ST w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 16-20 lat
Szor Hubert i Wicińska Amelia - 7 miejsce w ST i 10 miejsce w LA w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 14-15 lat oraz 2 miejsce w ST i 3 miejsce 3 w LA w kat. wiek. 14-15 klasa C
Mostowiec Adrian i Mazur Kinga - 2 i 3 miejsce w LA oraz 3 i 3 miejsce w ST w kat. wiek. 16+ klasa D - oraz zdobycie C klasy w LA
Końko Kacper i Bombolewska Alicja - 1 i 3 miejsce w St oraz 5 i 5 miejsce w LA w kat. wiek. 14-15 klasa D
Skoczylas Kornel i Sochaczewska Wiktoria - 1 i 2 miejsce w LA oraz 6 i 8 miejsce w ST w kat. wiek. 14-15 klasa D - oraz zdobycie klasy C w LA
Jakubowski Dominik i Bańcerowska Alicja - 4 i 4 miejsce w ST w kat. wiek. 16+ klasa D oraz 3 i 5 miejsce w LA w kat. wiek. 16+ klasa E
Wiatrowski Karol i Węgrzyn Zuzanna - 6 i 10 miejsce w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich w kat. wiek. 14-15 klasa E
Wiertel Mieszko i Mianowana Oliwia - 10 miejsce w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich w kat. wiek. 10-11 klasa F
Kowalewska Emilia - 3 miejsce w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich w kat. wiek. 12-15 klasa F - SOLO
Giemza Stanisław i Czajkowska Paulina - 1 miejsce w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich w kat. wiek. 12+ srebro
Zarosa Krystian i Stępniak Maja - 2 miejsce w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich w kat. wiek. 12+ złoto
Tymosiak Ilona - 1 miejsce w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich w kat. wiek. 10-11 brąz

 

Akademickie Mistrzostwa Polski 2019 FTS - Paterek k. Bydgoszczy

11.11.2019 r.

Mateusz Tajak i Julia Suryś
II VICE MISTRZOWIE POLSKI- Dorośli ST

Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych DANCE OSCARS 2019 - Kędzierzyn-Koźle

27.10.2019 r. 

Michał Stępień i Klaudia Skrzypek
5 miejsce- kat. wiek. 14-15 Mistrzowskie Polski

Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT

20.10.2019 r.

Leon Pawlak i Marta Ujma
1 miejsce- kat. wiek. 8-9 lat w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich

Tymoteusz Palak i Natalia Szymczak 
1 miejsce- kat. wiek. 16-20 lat w ST  
1 miejsce- kat. wiek. 16-18 lat w ST

Michał Stępień i Klaudia Skrzypek
1 miejsce- kat. wiek. 14-15 lat w ST 
4 miejsce- w kat. wiek. 14-15 lat w LA

Błażej Molas i Izabela Kuranc 
3 miejsce- kat. wiek. 16-18 lat w ST
7 miejsce- kat wiek. 16-18 lat w LA

Paweł Pieklak i Nikola Augustyniak 
2 miejsce- kat. wiek. 12-13 lat w ST
5 miejsce- kat. wiek. 12-13 lat w LA

Konrad Skrzypek i Małgorzata Woch 
4 miejsce- kat. wiek. 12-13 lat w ST 
4 miejsce- kat. wiek. 12-13 lat w LA

Jonathan Kudrel i Paulina Czajkowska 
3 miejsce- kat. wiek. 8-9 lat w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich