Przerwa świąteczna

Przerwa 22.12.2017r. - 02.01.2018r.

NAJWIĘKSZE SUKCESY PODOPIECZNYCH NASZEJ SZKOŁY TAŃCA

Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich - Konin

7.11.2020r.

Grzegorz Zmokły i Magdalena Abramowicz
VICE Mistrzowie Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich - Dorośli LA

Mistrzostwa Polski Standard - Zabrze

24.10.2020r.

Tymoteusz Palak i Natalia Szymczak
4 miejsce - 16-18 Młodzież - Mistrzostwa Polski

Hubert Szor i Amelia Wicińska
16 miejsce - 14-15 Juniorzy - Mistrzostwa Polski

OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego - Będzin

18.10.2020r.

Hubert Szor i Amelia Wicińska
2 miejsce w kat. 14-15, klasa C w LA
3 miejsce w kat. 14-15, klasa C w ST

 

Grand Prix Polski PTT - Ożarów Mazowiecki

10.10.2020 r. 

Tymoteusz Palak i Natalia Szymczak
2 miejsce w kat. 16-18 Open ST Grand Prix Polski

Błażej Molas i Izabela Kuranc
10 miejsce w kat. 16-18 Open ST Grand Prix Polski

Puchar Klas A, B i C - Brzostek

4.10.2020 r.

Michał Stępień i Klaudia Skrzypek

2 miejsce w kat. 16+, klasa B w ST -> przeklasyfikowanie do klasy A

6 miejsce w kat. 16+, klasa C w LA -> przeklasyfikowanie do klasy B

OTTT, ATTT oraz Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego

26-27.09.2020r.

Pawlak Leon i Tryka Hanna - 2 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego do 9 lat
Smagowski Miłosz i Drozd Nel - 2 miejsce w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich do lat 9 oraz 6 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego do 9 lat
Skrzypek Konrad i Woch Małgorzata - 2 miejsce w LA i 3 miejsce w ST w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 12-13 lat
Palak Tymoteusz i Szymczak Natalia - 2 miejsce w ST w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 16-18 lat oraz 2 miejsce w ST w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 16-20 lat
Stępień Michał i Skrzypek Klaudia - 3 miejsce w ST w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 16-18 lat oraz 3 miejsce w ST w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 16-20 lat
Molas Błażej i Kuranc Izabela - 4 miejsce w ST i 5 w LA w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 16-18 lat oraz 4 miejsce w ST w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 16-20 lat
Szor Hubert i Wicińska Amelia - 7 miejsce w ST i 10 miejsce w LA w Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 14-15 lat oraz 2 miejsce w ST i 3 miejsce 3 w LA w kat. wiek. 14-15 klasa C
Mostowiec Adrian i Mazur Kinga - 2 i 3 miejsce w LA oraz 3 i 3 miejsce w ST w kat. wiek. 16+ klasa D - oraz zdobycie C klasy w LA
Końko Kacper i Bombolewska Alicja - 1 i 3 miejsce w St oraz 5 i 5 miejsce w LA w kat. wiek. 14-15 klasa D
Skoczylas Kornel i Sochaczewska Wiktoria - 1 i 2 miejsce w LA oraz 6 i 8 miejsce w ST w kat. wiek. 14-15 klasa D - oraz zdobycie klasy C w LA
Jakubowski Dominik i Bańcerowska Alicja - 4 i 4 miejsce w ST w kat. wiek. 16+ klasa D oraz 3 i 5 miejsce w LA w kat. wiek. 16+ klasa E
Wiatrowski Karol i Węgrzyn Zuzanna - 6 i 10 miejsce w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich w kat. wiek. 14-15 klasa E
Wiertel Mieszko i Mianowana Oliwia - 10 miejsce w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich w kat. wiek. 10-11 klasa F
Kowalewska Emilia - 3 miejsce w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich w kat. wiek. 12-15 klasa F - SOLO
Giemza Stanisław i Czajkowska Paulina - 1 miejsce w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich w kat. wiek. 12+ srebro
Zarosa Krystian i Stępniak Maja - 2 miejsce w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich w kat. wiek. 12+ złoto
Tymosiak Ilona - 1 miejsce w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich w kat. wiek. 10-11 brąz

 

Akademickie Mistrzostwa Polski 2019 FTS - Paterek k. Bydgoszczy

11.11.2019 r.

Mateusz Tajak i Julia Suryś
II VICE MISTRZOWIE POLSKI- Dorośli ST

Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych DANCE OSCARS 2019 - Kędzierzyn-Koźle

27.10.2019 r. 

Michał Stępień i Klaudia Skrzypek
5 miejsce- kat. wiek. 14-15 Mistrzowskie Polski

Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT

20.10.2019 r.

Leon Pawlak i Marta Ujma
1 miejsce- kat. wiek. 8-9 lat w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich

Tymoteusz Palak i Natalia Szymczak 
1 miejsce- kat. wiek. 16-20 lat w ST  
1 miejsce- kat. wiek. 16-18 lat w ST

Michał Stępień i Klaudia Skrzypek
1 miejsce- kat. wiek. 14-15 lat w ST 
4 miejsce- w kat. wiek. 14-15 lat w LA

Błażej Molas i Izabela Kuranc 
3 miejsce- kat. wiek. 16-18 lat w ST
7 miejsce- kat wiek. 16-18 lat w LA

Paweł Pieklak i Nikola Augustyniak 
2 miejsce- kat. wiek. 12-13 lat w ST
5 miejsce- kat. wiek. 12-13 lat w LA

Konrad Skrzypek i Małgorzata Woch 
4 miejsce- kat. wiek. 12-13 lat w ST 
4 miejsce- kat. wiek. 12-13 lat w LA

Jonathan Kudrel i Paulina Czajkowska 
3 miejsce- kat. wiek. 8-9 lat w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich

Mistrzostwa Europy w Paryżu- WDSF European Championship Latin Adult- Paris!

25.05.2019 r.

Grzegorz Zmokły i Magdalena Abramowicz

20 miejsce - Adult Latin

Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Latynoamerykańskich w Sierpcu

9.03.2019 r.

Grzegorz Zmokły i Magdalena Abramowicz

II WICE Mistrzowie Polski - MP Dorośli LA

Sebastian Trochymiuk i Agata Stanilewicz

16 miejsce- MP Dorośli LA

Konrad Czopiński i Sofia Makhniuk

25 miejsce- MP Dorośli LA

Mistrzostwa Polski FTS Standard w Elblągu

23-24.02.2019 r.

Mateusz Tajak i Julia Suryś

WICE Mistrzowie Polski- MP Młodzież Starsza ST

Mateusz Tajak i Julia Suryś15 miejsce- MP Dorośli ST

Paweł Ubrański i Melania Cieślińska16 miejsce- MP Dorośli ST